Meniu
Jūsų krepšelis

Padangų pripūtimo pistoletai, infliatoriai

Gamintojas: Redats
Adapteris padangoms pripildyti ir skysčiams ištuštintiŠis adapteris, skirtas padangoms užpildyti ir nusausinti skysčiu, yra būtinas dirbant su 4x4 padangomis, žemės ūkio ir pramoninėmis padangomis – su sąlyga, kad jos turi fi16 mm vožtuvo kotą.Adapteris tiekiamas su 13 mm nipeliu ir antgaliu su gumi..
62.92 €
Kaina be PVM:52.00 €
Gamintojas: Redats
AirForce PCL padangų pripūtimo pistoletasŠis ciferblato oro pripūtimo pistoletas garantuoja tikslumą, nes jis atitinka. Lieto aliuminio korpusas su smūgius sugeriančiu guminiu dangteliu yra tvirtas ir patvarus. Jis turi gleivinės linijos dizainą, todėl yra patrauklus ir lengvai laikomas. Didelis aiš..
91.96 €
Kaina be PVM:76.00 €
Gamintojas: Redats
Automatinis smūginis padangų infliatorius REDATS BAZOOKA 12LŠis įrankis reiškia daug lengvesnį darbą padangų servise! Užtenka tik „šūvio“ ir padanga sėdi ant ratlankio(tik kartais teks pripildyti baką oru),Šio tipo pripūtimas puikiai tinka bet kokio tipo padangoms – tiek lengviesiems, tiek sunkvežim..
338.80 €
Kaina be PVM:280.00 €
Gamintojas: Redats
Automatinis smūginis padangų infliatorius REDATS BAZOOKA 6LŠis įrenginys yra lygiavertis daug patogesnis darbas padangų servise! Tereikia vieną kartą „iššauti“, tada padanga nusės ant ratlankio. Tai tikrai paprasta naudoti – tik kartais tenka pripildyti baką oro.BAZUKA tipo pripūtimas puikiai tinka ..
254.10 €
Kaina be PVM:210.00 €
Gamintojas: Redats
Automatinis smūginis padangų infliatorius Redats Bazuka 9LŠis įrankis reiškia daug lengvesnį darbą padangų servise! Užtenka tik „šūvio“ ir padanga sėdi ant ratlankio(tik kartais teks pripildyti baką oru),Šio tipo pripūtimas puikiai tinka bet kokio tipo padangoms – tiek lengviesiems, tiek sunkvežimia..
290.40 €
Kaina be PVM:240.00 €
Gamintojas: Redats
Sunku įsivaizduoti dvigubų ratų siurbimą be tinkamo vožtuvo prailginimo. Prailginimas pagamintas iš metalo ir komplektuojamas su oro jungtimi su vidiniu sriegiu 1/4". Leidžia prijungti pripūtimą arba greitąją jungtį...
25.41 €
Kaina be PVM:21.00 €
Gamintojas: Redats
Metalinis dvigubas prailginimas dvigubiems automobilių ratams:Išorinis sriegis 1/4" leidžia lengviau prijungti ilgintuvą prie žarnų, greitųjų jungčių ar bet kokio kito padangų pripūtimo įrankioRinkinyje yra nipelis (6 mm), sujungtas sriegiuSpeciali neslystanti rankena, leidžianti lengviau prispausti..
27.83 €
Kaina be PVM:23.00 €
Gamintojas: Redats
Sunku įsivaizduoti dvigubų ratų siurbimą be tinkamo vožtuvo prailginimo...
25.41 €
Kaina be PVM:21.00 €
Gamintojas: Redats
Elektroninis slėgio matuoklis naudojamas momentiniam padangų slėgio stebėjimui. Labai paprasta naudoti. Matavimas vyksta automatiškai, kai matavimo antgalis uždedamas ant vožtuvo.Rezultatas rodomas PSI LCD ekrane.Maži įrenginio matmenys užtikrina patogumą naudoti ir laikyti...
22.99 €
Kaina be PVM:19.00 €
Gamintojas: Redats
Manometras padangų griebtuvo REDATS I-190Manometras yra su gumine pagalvėle. Tai reiškia, kad jis puikiai atsparus pažeidimams – pavyzdžiui, nukritus iš didelio aukščio.Manometras užpildytas skysčiu. Jis apsaugo mechanines dalis, todėl jums nereikės bijoti dėl pažeidimų ir netinkamų rodmenų.Manometr..
47.19 €
Kaina be PVM:39.00 €
Gamintojas: Redats
aukštos kokybėsstiprus prisirišimaspatogus naudojimaspabaiga: 8 mmŠis oro griebtuvas (8 mm skersmens) tinka visiems standartiniams automobilių padangų vožtuvams. Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės metalo, todėl net ir po ilgo naudojimo išlaiko savo savybes. Be to, spaustukas patikimai sujungia s..
4.84 €
Kaina be PVM:4.00 €
Gamintojas: Redats
Padangų infliatorius BAZOOKA 19LŠis įrenginys yra lygiavertis daug patogesnis darbas padangų servise! Tereikia vieną kartą „iššauti“, tada padanga nusės ant ratlankio. Tai tikrai paprasta naudoti – tik kartais tenka pripildyti baką oro.BAZOOKA tipo pripūtimas puikiai tinka bet kokio tipo padangoms –..
99.00 €
Kaina be PVM:81.82 €
Rodoma 1 iki 12 iš 23 (2 Puslapių)