Meniu
Jūsų krepšelis

Padangų remonto chemija

Gamintojas: Redats
Cementas yra skardinėje ir pateikiamas su papildomu šepetėliu, kuris palengvina jo uždėjimą. Štai kodėl daug lengviau užtepti cementą ant pažeistos vietos. Metalinė skardinė apsaugo tirpalą nuo išgaravimo – jį nesunkiai galėsite ilgiau laikyti garaže.Šis produktas tinka tiek cheminiam, tiek terminia..
13.31 €
Kaina be PVM:11.00 €
Gamintojas: Redats
Pašalina nuotėkiusSandariklis naudojamas pašalinti nuotėkius padangos briaunoje dėl amžiaus ir gumos pažeidimų bekamerėse padangose. Užtepus skysta konsistencija išgaruoja ir susidaro guma, kuri sudaro veiksmingą sandarumą tarp ratlankio ir padangos krašto. Preparatas papildomai apsaugo padangą nuo ..
22.72 €
Kaina be PVM:18.78 €
Gamintojas: Redats
Padangos atrodo geriauŠis gaminys leidžia kiekvienai padangai atrodyti kaip visiškai naujai. Sandariklis leidžia pašalinti nuotėkius, atsiradusius dėl padangos senėjimo ar natūralaus nusidėvėjimo. Tiesiog užtepkite medžiagą ant padangos paviršiaus ir tada ji teka aplink konstrukciją, užpildydama vis..
22.07 €
Kaina be PVM:18.24 €
Gamintojas: Rema TipTop
Šis sandariklis puikiai padeda remontuojant padangas. Tirpalas, esantis sandarikliu, greitai išdžiūsta, o tai reiškia, kad jis sukuria tvirtesnį sukibimą aplink remonto lopus. Sandariklis sukuria sandarų sandariklį lopo kraštuose arba vietose, kurios atsiranda po šiurkštinimo. Tai reiškia, kad remon..
25.41 €
Kaina be PVM:21.00 €
Gamintojas: Redats
Šis sandariklis puikiai padeda remontuojant padangas. Tirpalas, esantis sandarikliu, greitai išdžiūsta, o tai reiškia, kad jis sukuria tvirtesnį sukibimą aplink remonto pleistrus. Sandariklis sukuria sandarų sandariklį pleistro kraštuose arba vietose, kurios atsiranda po šiurkštinimo. Tai reiškia, k..
31.61 €
Kaina be PVM:26.12 €
Gamintojas: Redats
Innerliner Sealer, Amerikos medžiagų ir cheminio kietėjimo gamintojas X-tra Seal, tai vandeniui atspari guma skystyje, kurią mes visada naudojame pagaliuką ant bekamerės padangos pleistro arba kaiščio.Teptuku dedame išilgai remonto kraštų, kad padengtume ir lopinio kraštą, ir visą gretimą padangos p..
25.41 €
Kaina be PVM:21.00 €
Gamintojas: Rema TipTop
Universalūs klijai radialinėms ir įstrižoms padangoms iš žinomos Vokietijos kompanijos TIP TOP. Tai garantuoja tvirtą ir patvarų remonto medžiagų sujungimą su padangomis dėl vulkanizacijos greitinančių reakcijų. Labai aukštos kokybės produktas, atliktas griežtais patvarumo bandymais. Puikiai tinka t..
24.35 €
Kaina be PVM:20.12 €
Gamintojas: Rema TipTop
T2 Cleaning Rubber yra valiklis, skirtas ekstruderiams, naudojantiems gumą taisant stambias padangas karštuoju būdu, pvz. naudojant MTR gumos mišinį. Kad guma neišdžiūtų aplikatoriaus kanaluose, rekomenduojama naudoti valiklį T2 Cleaning Rubber...
244.42 €
Kaina be PVM:202.00 €
Gamintojas: Redats
Talkas labai palengvina padangos surinkimą ant ratlankio. Gaminio naudojimas leidžia tolygiai išdėstyti vidinį kamerą padangos viduje, kad būtų išvengta kameros prilipimo prie padangos pučiant...
72.38 €
Kaina be PVM:59.82 €
Gamintojas: Redats
Tai padangų ir kamerų, taip pat vožtuvų nuotėkio ieškotojas. Tai gali būti puikus padangų vulkanizavimo vonios pakaitalas.Kaip pasinaudoti ieškikliu?Tai paprasta – vadovaukitės pratimu:Sumaišykite su vandeniu – proporcija 1:4Supilkite jį į butelį su purkštuvuPabarstykite jį ant padangos ar vamzdžioJ..
0.00 €
Kaina be PVM:0.00 €
Gamintojas: Rema TipTop
Universalūs klijai radialinėms ir įstrižoms padangoms iš žinomos Vokietijos kompanijos TIP TOP. Tai garantuoja tvirtą ir patvarų remonto medžiagų sujungimą su padangomis dėl vulkanizaciją greitinančių reakcijų. Labai aukštos kokybės produktas, atliktas griežtais patvarumo bandymais. Puikiai tinka ti..
0.00 €
Kaina be PVM:0.00 €
Gamintojas: Rema TipTop
..
0.00 €
Kaina be PVM:0.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 16 (2 Puslapių)