Meniu
Jūsų krepšelis

Padangų montavimo pasta

Gamintojas: Redats
Dėžutė ne tik kompaktiška, bet ir vienalytė, todėl net ir ploną sluoksnį galima užtepti ant šepetėlio be nereikalingų problemų. Pasta tikrai gerai pasiskirsto ir prilimpa prie padangos. Jis greitai sugeria ir išgaruoja, nerizikuodamas automatiškai pajudinti padangą ratlankio atžvilgiu.Organinių glik..
16.94 €
Kaina be PVM:14.00 €
Gamintojas: Redats
Pastos sudėtyje nėra organinių glikolių (antifrizo produktas), todėl ji išlaiko savo savybes žemiau nulio. Galite naudoti bet kokioje temperatūroje nuo -15°C iki +50°CPastą lengva užtepti ant padangos. Produktas neišdžius, net jei pamiršite uždaryti korpusą. Be to, jo galiojimo laikas yra 360 dienų!..
24.20 €
Kaina be PVM:20.00 €
Gamintojas: Rema TipTop
Padangų montavimo pasta 5 kgNesvarbu, su kokiomis padangomis dirbate – ar tai būtų sunkvežimių ar lengvųjų automobilių padangos – ši tvirtinimo pasta būtų puiki pagalba. Geresnis sukibimas per ratlankįNaudokite šią pastą ir visas padangų montavimo procesas vyks daug sklandžiau.Pasta apsaugo nuo pada..
26.38 €
Kaina be PVM:21.80 €
Gamintojas: Delta
Padangų montavimo pasta DELTA balta 5kgCoat DELTA montažas Acrylmed White yra vienintelė žinomo vandens pagrindu pagamintų cheminių medžiagų gamintojo montavimo pasta. Jis netoksiškas, nereaguoja nei su guma, nei su rato ratlankiu. Tinka praktiškai kiekvienos padangos surinkimui ir išmontavimui. Vei..
18.46 €
Kaina be PVM:15.26 €
Gamintojas: Redats
Padangų montavimo pasta ECO-WAX 3 kgPasta vandens pagrindu, be tirpiklių, pasižyminti puikiomis slydimo savybėmis. Naudokite jį ir palengvinkite tiek save, tiek savo padangų keitiklį – surinkimas tampa daug paprastesnis, o pati mašina patiria mažesnį pasipriešinimą.Produktas užtikrina puikų ratlanki..
16.09 €
Kaina be PVM:13.30 €
Gamintojas: Delta
Padangų montavimo pasta ECO-WAX 5 kgPastą galima lengvai užtepti ant bet kokio paviršiaus. Be to, jis neišdžiūsta, net jei pamirštate uždaryti korpusą. Galiojimo laikas: 360 dienų. Taikant jis neišsilies. Be to, tiesiog uždėkite ploną sluoksnį, kad būtų lengviau sumontuoti/išmontuoti padangą.Naudoki..
20.81 €
Kaina be PVM:17.20 €
Gamintojas: Delta
Padangų montavimo pasta mėlyna 4kgPastą galima lengvai užtepti ant bet kokio paviršiaus. Be to, jis neišdžiūsta, net jei pamirštate uždaryti korpusą. Galiojimo laikas: 360 dienų. Taikant jis neišsilies. Be to, tiesiog uždėkite ploną sluoksnį, kad būtų lengviau sumontuoti/išmontuoti padangą.Naudokite..
19.92 €
Kaina be PVM:16.46 €
Gamintojas: Redats
Padangų montavimo pasta Redats 5kgPastos sudėtyje nėra organinių glikolių (antifrizo produktas), todėl ji išlaiko savo savybes žemiau nulio. Galite naudoti bet kokioje temperatūroje nuo -15°C iki +50°CPastą lengva užtepti ant padangos. Produktas neišdžius, net jei pamiršite uždaryti korpusą. Be to, ..
18.03 €
Kaina be PVM:14.90 €
Gamintojas: Redats
Padangų montavimo pasta TYREX 5kgŠi pasta yra visiškai saugi padangoms – joje nėra toksiškų ar tirpiklių.TYREX gelis pasižymi geresnėmis savybėmis ir yra saugesnis nei bet kuri įprasta padangų montavimo pasta. Puikiai drėkina ir sutepa padangos briauną, apsaugodama net ir labiausiai naudotas padanga..
22.20 €
Kaina be PVM:18.35 €
Gamintojas: Delta
Padangų tmontavimo pasta žalia 4kgPastą galima lengvai užtepti ant bet kokio paviršiaus. Be to, jis neišdžiūsta, net jei pamirštate uždaryti korpusą. Galiojimo laikas: 360 dienų. Taikant jis neišsilies. Be to, tiesiog uždėkite ploną sluoksnį, kad būtų lengviau sumontuoti/išmontuoti padangą.Naudokite..
18.92 €
Kaina be PVM:15.64 €
Gamintojas: Delta
Padangų tvirtinimo pasta 4kgPastą galima lengvai užtepti ant bet kokio paviršiaus. Be to, jis neišdžiūsta, net jei pamirštate uždaryti korpusą. Galiojimo laikas: 360 dienų. Taikant jis neišsilies. Be to, tiesiog uždėkite ploną sluoksnį, kad būtų lengviau sumontuoti/išmontuoti padangą.Naudokite pastą..
19.58 €
Kaina be PVM:16.18 €
Gamintojas: Rema TipTop
Padangų tvirtinimo pasta sunkvežimių padangoms TipTop 5kgTIP TOP TRUCK montavimo pasta naudojama sunkvežimių ir žemės ūkio mašinų padangoms montuoti.Ši pasta pasižymi stipresnėmis slydimo savybėmis ir ilgiau išsilaiko ant padangos. Pastos naudojimas leidžia greitai ir tiksliai sumontuoti padangą ir ..
62.19 €
Kaina be PVM:51.40 €
Rodoma 1 iki 12 iš 12 (1 Puslapių)