Meniu
Jūsų krepšelis

Padangų montavimo staklės sunkvežimiams

Gamintojas: Redats
Automatinės sunkvežimių padangų montavimo staklės Redats MT-26Šios automatinės sunkvežimių padangų montavimo staklės gali dirbti su ratais, kurių bendras svoris yra net iki 500 kg! Tai reiškia, kad padangų servise gaunate labai platų naujų paslaugų spektrą.Techniniai duomenys:Tipas: AutomatinisMaiti..
4,208.38 €
Kaina be PVM:3,478.00 €
Gamintojas: Redats
Automatinės sunkvežimių padangų montavimo staklės Redats MT-56Šios profesionalios sunkvežimių montavimo staklės yra puikus kainos ir kokybės pavyzdys. Su šiomis staklėmis be jokių problemų galėsite aptarnauti sunkvežimių, žemdirbystės įrangos ir kitų itin didelių transporto priemonių padangas, sveri..
7,556.45 €
Kaina be PVM:6,245.00 €
Gamintojas: Redats
Rankinis sunkvežimio padangų montavimo rinkinys STANDARDPraktiškas rinkinys bekamerėms padangoms savaime pakeisti sunkvežimiuose, puspriekabėse, autobusuose ar žemės ūkio transporto priemonėse.Specialios formos antgalių ir rankenų galas, tobulas balansas ir pasirinktas kaušo ilgis garantuoja maksima..
121.00 €
Kaina be PVM:100.00 €
Gamintojas: Redats
Sunkvežimių padangų montavimo įrankiaiTiesiog naudokite šį rinkinį sunkvežimių, priekabų, autobusų ar žemės ūkio transporto priemonių bekamerėms padangoms keisti.Jei dėl padangų problemos negalite sau leisti brangių techninės priežiūros stabdžių, šis komplektas yra puikus pasirinkimas.Tai visas ratų..
326.70 €
Kaina be PVM:270.00 €
Rodoma 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)