Meniu
Jūsų krepšelis

Detalių plovyklos

Gamintojas: Redats
Šis įrankis pravers bet kuriose automobilių remonto dirbtuvėse ar padangų servise. Siurblys užpildo tirpiklį. Tada jis išteka iš lanksčios žarnos. Tai reiškia, kad nuo dalių lengvai pašalinsite alyvos likučius, dumblą ar kitus nešvarumus.Ši efektyvi plovimo priemonė leidžia daug lengviau pašalinti n..
95.11 €
Kaina be PVM:78.60 €
Gamintojas: Redats
Detalių plovykla 76L REDATS D-440Šis įrankis pravers bet kuriose automobilių remonto dirbtuvėse ar padangų servise. Siurblys užsipildo tirpikliu. Tada jis išteka iš lanksčios žarnos. Tai reiškia, kad nuo dalių lengvai pašalinsite alyvos likučius, dumblą ar kitus nešvarumus.Jums nereikia patiems valy..
242.00 €
Kaina be PVM:200.00 €
Gamintojas: Redats
Detalių plovykla D-470Šis įrankis pravers bet kuriose automobilių remonto dirbtuvėse ar padangų servise. Siurblys usipildo tirpikliu, tada jis išteka iš lanksčios žarnos. Tai reiškia, kad nuo dalių lengvai pašalinsite alyvos likučius, dumblą ar kitus nešvarumus.Jums nereikia patiems valyti dalių. Ti..
338.80 €
Kaina be PVM:280.00 €
Gamintojas: Redats
Detaliu plovykla  Premium REDATS D-490Šis irenginys yra puikus pasirinkimas, jei norite irankio:Valyti atskiras mechanines dalisplauti automobiliu dalisplauti motociklu dalisplauti ukio technikos dalisŠi detalių plovykla puikiai tinka ir didesnems dalims, pavyzdžiui, turbokompresoriams. Galima ..
0.00 €
Kaina be PVM:0.00 €
Rodoma 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)