Meniu
Jūsų krepšelis

Autochemija, alyvos

Gamintojas: Redats
NaudojimasTai produktas, turintis valymo ir riebalų šalinimo efektą. Skalbimo skystis bus naudingas automobilių dirbtuvėse ir kitose pramonės srityse.Agentas puikiai pašalina net stiprius nešvarumus nuo dalių ir variklių.Tepalai, variklio alyva ar anglies nuosėdos - šis skystis greitai ir efekt..
34.24 €
Kaina be PVM:28.30 €
Gamintojas: Redats
PAG 46 sintetinė alyva skirta oro AC stotelėms, kurios dirba su R-134a agentu. Aliejus oro kondicionavimo sistemoje užtikrina tepimą ir mažesnį atsparumą trintims visose judančiose sistemos dalyse, pavyzdžiui, kompresoriuje.Techniniais duomenys:Tipas: PAG-46Talpa: 250 mlTaikymas: oro kondicionavimo ..
11.45 €
Kaina be PVM:9.46 €
Gamintojas: Boxo
Priemonė skirta apsaugoti elementus, kurie yra veikiami ypač didelių apkrovų. Apsaugo judančias dalis, kreipiančiuosius, guolius, kaiščius ir akumuliatoriaus polius. Jis veikia kaip trintį mažinanti, izoliuojanti ir konservuojanti medžiaga. Naudojimo diapazonas nuo -20 ° C iki + 140 ° C.Techniniais ..
5.08 €
Kaina be PVM:4.20 €
Gamintojas: Boll
Aukštos kokybės priemonė, naudojama stabdžių diskams ir trinkelėms, būgniniams stabdžiams, sankaboms, degalų siurbliams, pavarų dėžei ir visoms alyvuotoms variklio dalims. Efektyviai pašalina sukepintus ir įstrigusius riebalus per trumpą laiką, nepalieka likučių. Dėl savo sudėties jis taip pat veiki..
10.29 €
Kaina be PVM:8.50 €
Gamintojas: Redats
Aukštos temperatūros tepalas su variu sumažina metalinių dalių trintį, apsaugo guolius, korozines veržles ir varžtus net ekstremaliomis sąlygomis. Atsparus vandeniui, labai aukštai temperatūrai. Jis puikiai tinka aliuminio ratlankiams - preparato naudojimas ant stebulės ir ratų veržlių ar varžtų sum..
8.23 €
Kaina be PVM:6.80 €
Gamintojas: Boll
Bitumo ir gumos pagrindu pagaminta priemonė izoliuoja automobilio važiuoklę nuo druskos, akmens skaldos, vandens ir mechaninių veiksnių poveikio. Veikia garsą sugeriantis. Vidutinės agento sąnaudos važiuoklės ir ratų arkų priežiūrai lengvame automobilyje yra 3,5 kg. / 3,5 l.Techniniais duomenys:Gami..
11.50 €
Kaina be PVM:9.50 €
Gamintojas: Boll
Bituminės gumos pagrindu pagaminta priemonė, pritaikyta purškimo pistoletui apsaugoti automobilio važiuoklę nuo druskos, akmens skaldos, vandens ir mechaninių veiksnių. Veikia garsą sugeriantis. Vidutinės važiuoklės ir ratų arkų techninės priežiūros sąnaudos keleiviniame automobilyje yra 3,5 kg / 3,..
8.23 €
Kaina be PVM:6.80 €
Gamintojas: Redats
Ši alyva tinka visoms lengvo ir vidutinio sunkumo hidraulinėms sistemoms, įskaitant dviejų stulpelių valdymo sistemas.Pakuotės dydis yra 10L, todėl pakanka užpildyti daugumos dviejų kolonų lizdų alyvos baką.Alyva skirta naudoti žiemą.Alyva atitinka šiuos standartus:PN-EN ISO: 6743-4PN-ISO: 3448: VG:..
49.61 €
Kaina be PVM:41.00 €
Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)