Meniu
Jūsų krepšelis

Klijuojami svareliai

Gamintojas: Redats
Lengvojo lydinio ratlankių ritinys su lipniais atsvarais, naudojamas automobilių ratams balansuoti.Medžiaga: plienasDanga: CinkasAukštis: 3,8 mmMontavimas: klijaiBazinis svoris: 5gBendras rinkinio svoris: 6 kg..
33.88 €
Kaina be PVM:28.00 €
Gamintojas: Redats
Lipnūs švino atsvarai Tip Top STD, skirti aliuminiui, naudojami automobilių ratams balansuoti. Svarelio storis padidintas iki 5 mm, kad juostelė būtų 30 % mažesnė ir 20 % siauresnė nei įprastiniai plieniniai svareliai. Svoris 60 g yra sutelktas į daug mažesnį plotą, todėl balansavimas yra lengvesnis..
66.55 €
Kaina be PVM:55.00 €
Gamintojas: Redats
Priklijuojami švino svareliai ant Tip Top Slim aliuminio ratų naudojami ratams ant automobilių balansuoti. Didelio tankio plastikinio švino naudojimas labai palengvina tikslų aliuminio ratų balansą iš pirmo karto. Taip yra todėl, kad švino juostelė, sverianti 60 g 30 %, yra mažesnė už plieninę, todė..
12.10 €
Kaina be PVM:10.00 €
Gamintojas: Redats
Svorio aukštis - 5 mmRatų balansavimui automobiliuose naudojami tiptopol STD švino lipnūs svareliai aliuminio ratams.Svorio storis padidintas iki 5 mm, todėl diržas yra 30% trumpesnis ir 20% siauresnis nei įprasti klijuoti svareliai.60g svoris yra sutelktas į daug mažesnį plotą, todėl balansavimas y..
12.10 €
Kaina be PVM:10.00 €
Gamintojas: Redats
Minkštas švinas puikiai priglunda prie ratlankio ir yra atsparesnis lūžimui, nes nesukelia dirželio įtempimo.60 g švino svorio diržas yra 30% mažesnis nei plieninis diržas. Tiksli masės koncentracija disbalanso zonoje leidžia lengviau subalansuoti aliuminio ratus pirmuoju privažiavimu.Diržo svoris (..
12.10 €
Kaina be PVM:10.00 €
Gamintojas: Redats
Lipnūs švino svareliai ratų balansavimui automobiliuose.Minkštas švinas idealiai dedamas ant ratlankio ir yra atsparesnis plyšimui, nes nesukelia diržo įtempimo.60 g švino svorio diržas yra 30% mažesnis nei plieninis diržas. Tiksli masės koncentracija disbalanso zonoje leidžia lengviau subalansuoti ..
12.10 €
Kaina be PVM:10.00 €
Gamintojas: Redats
Švino lipnūs svareliai skirti visų tipų aliuminio ratams balansuoti automobiliuose ir motocikluose. Svareliai dedami ant aukštos kokybės NORTON juostos, kuri garantuoja pastovų svarmens tvirtinimą prie ratlankio. Padidėjęs svorio storis (4 mm) sumažina jo plotį ir leidžia tiksliai subalansuoti ratus..
12.10 €
Kaina be PVM:10.00 €
Gamintojas: Redats
Maksimali svorio koncentracija naudojant gryną šviną – aukštis 9 mm.NORTON juosta garantuoja tvirtą ir patikimą sukibimą.Skirtas ratams balansuoti sunkvežimiuose, furgonuose ir kt.Keturių svarelių juostelė, kurios bendras svoris 200g (4x50g).Aukštis: 9 mmMedžiaga: Švinas (Pb)Bazinis svoris: 50g..
13.31 €
Kaina be PVM:11.00 €
Gamintojas: Redats
Itin plokščias – sukurtas siauriems tarpams tarp suportų ir ratlankio.Storis kartu su juostele yra tik 2,7 mm, o tai leidžia diskretiškai paslėpti svarmenis, nepažeidžiant aliuminio ratlankio išvaizdos.Svareliai yra chemiškai cinkuoti cinku, todėl jie yra saugūs nuo korozijos.Tvirta lipni juosta tvi..
24.20 €
Kaina be PVM:20.00 €
Gamintojas: Redats
Jie skirti balansuoti visų tipų plieninius lengvųjų automobilių, visureigių ir furgonų ratus. Sveria dygliuotus ratus, kad kompensuotų disbalansą. Sveria plieną, apsaugotas nuo cinko sluoksnis, pasižymintis atsparumu trinčiai, drėgmei ir druskai. Aukštos kokybės apdirbimas - nesulenkite rankena su s..
24.20 €
Kaina be PVM:20.00 €
Gamintojas: Redats
Lipnūs atsvarai lengvojo lydinio ratlankiams, naudojami ratams balansuoti ant automobilių. Forma laminuota juosta leidžia diskretiškai paslėpti negražius svorius, tai nėra tokia pati aliuminio lydinio išvaizda. Svorio juosta (60g) yra suskirstyta į 12x5g, kad galėtume tiksliai nupjauti svorių skaiči..
26.62 €
Kaina be PVM:22.00 €
Gamintojas: Redats
Plieniniai svoriai naudojami lengvųjų automobilių, visureigių ir pristatymo furgonų ratų disbalansui su aliuminio ratlankiais koreguoti.Mėlynos juostos išsikišę kraštai leidžia lengvai nuplėšti korpusą prieš klijuojant – nebereikia nuimti pirštinių ar nuimti juostos peiliu.Diržo svoris yra suskirsty..
26.62 €
Kaina be PVM:22.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 32 (3 Puslapių)