Meniu
Jūsų krepšelis

Įrankiai svareliams

Gamintojas: Redats
Norite greitai ir efektyviai nuimti prisegamus svarmenis? Šios replės jums padės! Rankena su replėmis leidžia patogiai dirbti su svarmenimis – net ir esant sunkiai pasiekiamiems svoriams, prietaiso ilgis leidžia patogiai nuimti.Be to, rankena pagaminta iš gumos, kuri priglunda prie rankos kaip ta pa..
22.48 €
Kaina be PVM:18.58 €
Gamintojas: Redats
Sumontuotas ant grąžto/šlifuoklio, jis leis greitai pašalinti klijų likučius nuo paviršiaus. Su tokiu disku nebereikia naudoti tirpiklių ar kitų chemikalų klijų likučiams pašalinti.Produktas leidžia greitai pašalinti klijų svarelių likučius nuo bet kokio paviršiaus, nepaliekant dryžių ar kitų dėmių...
14.52 €
Kaina be PVM:12.00 €
Gamintojas: Redats
Labai naudinga priemonė, kuri akimirksniu nuvalo aliuminio ratlankį nuo klijų juostos.Tinkamai parinktas disko gumos mišinys nebraižo ratlankių ir nepalieka žymių ant valomų paviršių.Diską galima greitai sumontuoti ant grąžto arba lėto greičio šlifuoklio (iki 4000 aps./min.), naudojant adapterį.Vos ..
14.52 €
Kaina be PVM:12.00 €
Gamintojas: Redats
Grandiklis naudojamas seniems lipniams svarmenims pašalinti nuo aliuminio ratlankių.Master modelis pagamintas iš patvaresnio plastiko kompozito nei įprasti grandikliai, kur plastikas kietesnis ir sunkiau lankstomas.Dėl ilgesnio veleno lengva pritvirtinti grandiklį prie ratlankio ir tiksliai pakelti ..
13.31 €
Kaina be PVM:11.00 €
Gamintojas: Redats
Volelio pagalba tarp lipnios svarelio juostos ir aliuminio ratlankio paviršiaus išspaudžiami oro burbuliukai.Esant putplasčio lipnioms juostoms būtinas tinkamas svarelio spaudimas, be jo reakcija tarp klijuotų medžiagų būna per silpna ir svoris gali nukristi po 1-2 dienų.Aukštos kokybės guma užtikri..
0.00 €
Kaina be PVM:0.00 €
Gamintojas: Redats
Grandiklis naudojamas seniems lipniams svarmenims pašalinti nuo aliuminio ratlankių.Lankstus plastikinis galas puikiai priglunda prie ratlankio ir tiksliai pakelia svorius.Jis greitai atitraukia juostą nuo ratlankio, jos nesubraižydamas.Rankena gerai guli rankoje ir neslysta.Esminis įrankis kiekvien..
10.89 €
Kaina be PVM:9.00 €
Gamintojas: Redats
Medžiaga: plienoDengimas: Cinkas..
16.70 €
Kaina be PVM:13.80 €
Gamintojas: Redats
Patogi rankena leidžia dirbti ypač lengvai net ir su sunkiai pasiekiamais svoriais. Guminė rankena leidžia patogiai laikyti ranką net ir po ilgos dienos padangų servise.Replės pagamintos iš plieno su cinko paviršiumi, kuris apsaugo jas nuo korozijos ir spalvos praradimo, kurie gali atsirasti dirbant..
25.36 €
Kaina be PVM:20.96 €
Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)